Skubus santechniko iškvietimas į namus santechnikos sistemos remontui Vilniuje

 • Skubus santechniko iškvietimas į namus santechnikos sistemos remontui;
 • Kanalizacijos valymas, atkimšimas Vilniuje ir Vilniaus rajone;
 • Kanalizacijos, vandentiekio vamzdyno, sifono valymas, remontas, keitimas;
 • Sklendės, vožtuvų, kranelių montavimas, pajungimas, keitimas;
 • Smulkus arba stabus santechnikos remontas pagal užsakymą;
 • Virtuvės, vonios maišytuvo, praustuvo keitimas, montavimas, pajungimas;
 • Virtuvės, vonios kriauklės montavimas, pajungimas, pakeitimas;
 • Kanalizacijos, vandentiekio vamzdynų montavimas, remontas, keitimas;
 • Boilerio (vandens šildytuvo) pajungimas, montavimas, keitimas;
 • Unitazo, klozeto montavimas, pajungimas, keitimas;
 • Vonios pajungimas, pastatymas, montavimas, keitimas;
 • Dušo kabinos montavimas, pastatymas, pajungimas,
 • Radiatorių remontas, pajungimas, keitimas;
 • Įvadų ir vamzdyno apšiltinimas, remontas, keitimas;
 • Siurblio, vandens filtro, nukalkinimo įrenginio, hidroforo pajungimas, remontas, montavimas, keitimas;
 • Vandens, šilumos apskaitos prietaisų rodmenų tikrinimas ir užrašymas nustatytais terminais
 • Pastatų šildymo sistemos įrengimas;
 • Pastatų vandentiekio ir nuotakų (kanalizacijos) sistemų įrengimas;
 • Kitos santechniko paslaugos ir darbai;

Susisiekime


  Kodėl verta rinktis mus?

  Mūsų komanda puikiai supranta, kokia svarbi veikianti santechnika kiekvienam namui ar įstaigai. Todėl stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Pirmiausia, mūsų santechnikai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias ir įgūdžius. Mūsų naudojama įranga yra pažangiausia, leidžianti greitai ir efektyviai spręsti įvairias santechnikos problemas. Be to, vertiname skaidrumą ir sąžiningumą, todėl visada informuojame klientus apie darbų eigą ir kainą, neslėpdami jokių papildomų mokesčių. Galiausiai, mūsų paslaugos yra kainos ir kokybės atžvilgiu konkurencingos rinkoje, todėl pas mus galite būti tikri, kad gausite geriausią vertę už savo pinigus. Rinkitės mus, nes esame pasiruošę pateisinti jūsų lūkesčius!

  Apie mus – Santechnikas Vilniuje

  Esame ilgametės patirties turinti santechnikos komanda, dirbanti Vilniaus mieste ir jo apylinkėse. Mūsų specializacija – tai santechnikos darbai, pradedant nuo nedidelių namų remonto darbų iki didelių komercinių projektų. Kiekvienas mūsų santechnikas yra aukštos kvalifikacijos specialistas, kuris yra mokomas ir atnaujinamas pagal naujausias santechnikos technologijas ir standartus. Mums svarbu ne tik teikti aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir užtikrinti klientų patogumą bei pasitikėjimą. Mūsų darbų portfelis, kurį sudaro daugybė sėkmingai įgyvendintų projektų Vilniuje, yra geriausias mūsų profesionalumo ir patikimumo įrodymas. Pasirinkdami “Santechnikas Vilniuje”, jūs pasirenkate patikimą, kokybišką ir laiku atliktą darbą!

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip apšiltinti vandentiekio vamzdį?

  Apšildyti vandentiekio vamzdžiai yra būtini, ypač šaltuose klimatuose, kur vandens šaltiniai gali užšalti ir sukelti vamzdžių plyšimus. Be to, vandentiekio vamzdžių šilumos izoliacija gali sumažinti šildymo sąnaudas, padėdama išlaikyti vandens temperatūrą stabilią. Štai kaip tinkamai apšiltinti vandentiekio vamzdį.

  Skaityti daugiau: https://jususantechnikas.lt/kaip-apsiltinti-vandentiekio-vamzdi/

  Kaip sujungti vandentiekio vamzdžius?

  Sujungti vandentiekio vamzdžius yra esminė užduotis, kai atliekami vandentiekio darbai namuose ar kieme. Neatsižvelgiant į tai, ar jūs tiesiog pakeičiate seną vamzdyną ar įrengiate naują, tinkamai sujungti vamzdžiai garantuos saugų ir ilgalaikį sistemos veikimą. Štai kaip tai padaryti teisingai:

  Skaityti daugiau: https://jususantechnikas.lt/kaip-sujungti-vandentiekio-vamzdzius/

  Kaip įrengti ir išvedžioti kanalizaciją sode?

  Įrengiant savo sodo namelį ar vasarnamį, vienas iš pagrindinių reikalavimų yra tinkama vandentiekio ir kanalizacijos sistema. Šiuolaikinės technologijos leidžia įrengti patikimą ir efektyvų kanalizacijos sistemą net ir nutolusiuose regionuose.

  Skaityti daugiau: https://jususantechnikas.lt/kaip-irengti-ir-isvedzioti-kanalizacija-sode-zingsnis-po-zingsnio/

  Kaip išvalyti užsikimšusią kanalizaciją?

  Kaip išvalyti užsikimšusią kanalizaciją: Kiekvienam namų savininkui ar nuomininkui pažįstama problema – užsikimšusi kanalizacija. Šis reiškinys gali sukelti daug nepatogumų, o kartais ir materialinių nuostolių. Ne tik, kad sulaikytas vanduo kelia rūpestį, bet ir nemalonūs kvapai gali užpildyti namus. Ar yra būdų, kaip šią problemą spręsti namų sąlygomis? Ar visada reikalinga profesionalaus santechniko pagalba? Šiame straipsnyje išnagrinėsime kelis metodus, kaip išvalyti užsikimšusią kanalizaciją, ir pasidalinsime patarimais, kaip šios problemos išvengti ateityje.

  Skaityti daugiau: https://jususantechnikas.lt/kaip-isvalyti-uzsikimsusia-kanalizacija/

  Kaip išvalyti dušo galvutę nuo kalkių?

  Dušo galvutėje laikui bėgant gali susidaryti kalkių nuosėdos, dėl kurių mažėja vandens srautas ir blogėja vandens kokybė. Štai kaip efektyviai pašalinti šias nuosėdas ir atkurti dušo galvutės funkcionalumą.

  Skaityti daugiau: https://jususantechnikas.lt/kaip-isvalyti-duso-galvute-nuo-kalkiu/

  Kaip valyti dušo kabiną nuo kalkių?

  Kiekvienam, kas naudojasi dušu, anksčiau ar vėliau susiduria su problematiškomis kalkių dėmėmis ant stiklo, armatūros ar plytelių. Kalkės – tai mineralų nuosėdos, kurios kaupiasi dėl kieto vandens naudojimo. Jos gali suteikti nuplauti sunkiai įveikiamą matinį paviršių, mažinant dušo kabinos estetiką ir gryną išvaizdą. Laimei, yra įvairių būdų ir gudrybių, kaip atkurti dušo kabinoje švarą ir blizgesį, ir šiame straipsnyje jums pateiksiu keletą patikrintų metodų.

  Kalkių nuosėdos ant dušo kabino stiklo ir plytelių gali trukdyti švariai matyti pro stiklą ir atrodo neestetiškai. Laimei, yra keletas efektyvių būdų, kaip šias nuosėdas pašalinti.

  Skaityti daugiau: https://jususantechnikas.lt/kaip-valyti-duso-kabina-nuo-kalkiu/

  Straipsniai